Speciální montáže sádrokartonu

Výběr z nabídky speciálních montáží sádrokartonu

Máme zkušenosti se všemi dostupnými technologiemi montáže sádrokartonu. Pokud máte požadavek na montáž sádrokartonu, s kterým nemá vaše montážní firma zkušenosti, obraťte se na nás. Pomůžeme vám.

Mimo jiného nabízíme:

GLASROC F RIFLEX – příčky a podhledy do oblouku

Sádrovláknité desky Glasroc F Riflex jsou za sucha ohýbatelné desky. Používají se pro montáž ohýbaných konstrukcí příček, předsazených stěn, podhledů apod. Tyto desky splní i náročné architektonické požadavky.

Aquapanel – příčky a podhledy do vlhkého prostředí

Technologie AQUAPANEL® Cement Board – přináší naprostý převrat do projektování a konstrukce budov v celé Evropě. Jedná se o stavební materiál s neobyčejně dlouhou životností, který vytvoří masivní a suchý podklad, který vydrží extrémní vlhkostní a klimatické vlivy. Cementové desky se vyznačují snadnou montáží a nabízejí rozhodující přednosti při minimálních montážních nákladech.

Rigidur – příčky a podhledy s vysokou pevností.

Sádrovláknité desky Rigidur představují novou generaci materiálů pro suchou vnitřní výstavbu. Jde o jedinečný produkt s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a nízkou hmotností. Desky se vyrábí ze sádry, papírových vláken a minerálních přísad.

Casoprano & Gyptone – akustické podhledy

Akustické podhledy a obklady Rigips splňují veškeré nároky, které jsou na tyto konstrukce kladeny. Pomocí těchto materiálů je možné ovlivňovat vnitřní akustiku v místnostech, tak aby bylo dosaženo ideální doby dozvuku pro daný typ místností.

Protipožární sádrokartonové příčky

Nabízíme množství řešení, od nejjednodušších až po ty složitější systémy. Při těchto řešeních je nejen možnost ušetřit náklady, ale i zkrátit čas potřebný na realizaci. Nabídka systému protipožární odolnosti a detailních řešení Vám pomůže při rozhodování se o koncepci požární odolnosti a zároveň dosáhnout příznivé náklady.

Montáž sádrokartonu na ocelové konstrukce

Máme zkušenosti a vybavení pro montáž sádrokartonu na libovolné ocelové konstrukce.